Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

Teslimat & İade

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz.

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse +90 507 614 41 33 müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da [email protected] adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz herseyiburadanal yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza ya
nsıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.


• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise doğal taş ve kehribar ürünlerimiz kişiye özel hazırlandığı için kullanan kişiden başkası kullanamayacağından dolayı iptali mümkün olmamaktadır.

• İade ve değişimlerde tüm kargo ücretleri müşteriye aittir. ürün teslim edildikten sonra ilk 3 gün içinde iade hakkı vardır.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden kullanılmamış olmak kaydıyla faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.

Design, Hosting & Support By Shopgez.com