Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

DOĞAL TAŞLI BEBEK KEHRİBAR BİLEKLİK

DOĞAL TAŞLI BEBEK KEHRİBAR BİLEKLİK
İndirim-11 %
DOĞAL TAŞLI BEBEK KEHRİBAR BİLEKLİK
310,00TL
350,00TL
  • Model: BKB-06

Orijinal Sertifikalı Baltık Damla Kehribar

Menşei : Litvanya

Ağırlık : 3 – 3,5 gr

Uzunluk : 14 cm

Kilit : Vidalı klips / dayanıklı iplik / her bir kehribar arasına düğüm atılmıştır

Bileklikte kullanılan taşlar : Kehribar, sitrin, kaplangözü, lapislazuli, apatit.

Kehribarın bir çok farklı rengi vardır faydaları aynıdır. Kehribarın Faydaları Bebeklerin diş çıkarma dönemindeki ağrıları azaltır. Bebeklerin salya akıntısını ciddi ölçüde azaltır. Bağışıklığı güçlendirir ve enfeksiyonlara karşı bebeği korur. Huysuz ve aşırı gergin bebekleri sakinleştirir. Ağrı ve sızı olan vücut bölgelerine konulduğunda ağrı kesici özelliği gösterir. Nazara karşı koruyucu olduğu belirtilir. Astım, soğuk algınlığı, alerji ve bronşit için iyi geldiği söylenir. Depresyon ve stres azaltıcıdır. Uyku sorunlarına iyi gelmektedir. Sindirim sistemini düzenler. Kolik bebeklerin gaz sorununu azaltır.

APATİT : Kolay öğrenme. Konuşma bozukluğu. Kekeme. Motivasyon. Zihin açıklığı. Özgüven. Yetenek. Stres. Yüksek ateş. Tansiyon. Koordinasyon. Tokluk hissi. Mantık. Diş ve kemik sağlığı. Öfke. Yaratıcılık.

KAPLANGÖZÜ : Güç. Cesaret. Migren. Astım. Ticari başarı. Hafıza. Zihin açıklığı. Kabuslar. Eşler arası uyum. Bağlılık. Şans. Sindirim sistemi. Boyun ağrısı. Denge. Odaklanma. İlham verici. Kıskançlık. Depresyon. Yorgunluk. Baş ağrısı. Enerji.

LAPİSLAZULİ : Zihin açıklığı. Kolay öğrenme. Kaygılar. Korku. Tansiyon. Troid. İletişim bozukluğu. Solunum yolu. Kemik sağlığı. Akıcı konuşma. Koruyucu. Yetenek. Kararlılık. Anksiyete. Canlılık. Depresyon. Öfke.

SİTRİN : Para. Bereket. Şans. Depresyon. Huzur. Güven. Enerji. Neşe. Stres. Özgüven. Sindirim sistemi. Şeker hastalığı. Menopoz. Pozitif enerji. Zihinsel berraklık. Radyasyon. Mide ve bağırsak hastalıkları. Uykusuzluk. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Etiketler:Bebek Bileklik
Design, Hosting & Support By Shopgez.com