Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

PEMBE KUVARS VE AMETİST DOĞAL TAŞLI BEBEK KEHRİBAR KOLYE

PEMBE KUVARS VE AMETİST DOĞAL TAŞLI BEBEK KEHRİBAR KOLYE
-15 %
PEMBE KUVARS VE AMETİST DOĞAL TAŞLI BEBEK KEHRİBAR KOLYE
510,00TL
600,00TL
  • Model: BKK-15

Orijinal Sertifikalı Baltık Damla Kehribar

Menşei : Litvanya

Ağırlık : 4 - 5 gr

Uzunluk : 33 - 35 cm

Kilit : Vidalı klips / dayanıklı iplik / her bir kehribar arasına düğüm atılmıştır.

Sitrin para cüzdan taşımız hediyemizdir.

Kehribarın bir çok farklı rengi vardır faydaları aynıdır. Kehribarın Faydaları Bebeklerin diş çıkarma dönemindeki ağrıları azaltır. Bebeklerin salya akıntısını ciddi ölçüde azaltır. Bağışıklığı güçlendirir ve enfeksiyonlara karşı bebeği korur. Huysuz ve aşırı gergin bebekleri sakinleştirir. Ağrı ve sızı olan vücut bölgelerine konulduğunda ağrı kesici özelliği gösterir. Nazara karşı koruyucu olduğu belirtilir. Astım, soğuk algınlığı, alerji ve bronşit için iyi geldiği söylenir. Depresyon ve stres azaltıcıdır. Uyku sorunlarına iyi gelmektedir. Sindirim sistemini düzenler. Kolik bebeklerin gaz sorununu azaltır.


AMETİST

Alerji. Kalp. Öfke. Zihin açıklığı. Şans. Koruyucu. Hafıza. Bağımlılık. Sevgi. Kan temizleyici. Göz sağlığı. Kanser. Dolaşım sistemi. Uykusuzluk. Nazar. Bağışıklık. Enerji. Cilt hastalıkları. Depresyon. Eklem ağrıları. İç huzur. Kararlılık.

PEMBE KUVARS

Sevgi. Mutluluk. Enerji. Kabuslar. Güzel rüyalar. Guatr. Troid. Depresyon. Algı. Yetenek. Stres. Öfke. Baş ağrısı. Kalp çarpıntı ve ritim bozukluğu. Vertigo. Göz sağlığı. Astım. Bronşit. Cilt güzelliği. Rahat uyku. Kendini sevme. Sakinlik.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Etiketler:Bebek Kolye
Design, Hosting & Support By Shopgez.com